• Miejsce na reklame.

Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla szereg propozycji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki i znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Polecamy:

Gabinet ginekologa Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.